• ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ – ۱۵:۵۴

معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه نوشت: از حمله پلیس فرانسه به مقر اصلی گروهک تروریستی منافقین، بازرسی کامل مقر، بازداشت سه نفر از اعضای گروهک و پلمب این مقر، استقبال می‌کنیم؛ این عملیات به‌طور زنده توسط ایران رصد می‌شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، کاظم غریب‌آبادی؛ معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس به اقدام پلیس فرانسه علیه مقر گروهک تروریستی منافقین در این کشور واکنش نشان داد.

وی نوشت: از حمله پلیس فرانسه به مقر اصلی گروهک تروریستی منافقین، بازرسی کامل مقر، بازداشت سه نفر از اعضای گروهک و پلمپ این مقر، استقبال می‌کنیم. این عملیات به‌طور زنده توسط ایران رصد می‌شد؛ هیچ مکان امنی برای تروریست‌ها باقی نخواهیم گذاشت.

بیشتر بخوانید

در جریان حمله روز گذشته پلیس فرانسه به مقر گروهک تروریستی منافقین در پاریس، 3 نفر از اعضای این گروهک بازداشت شدند.

به گزارش لاپاریزین، به گفته منابع محلی، در تفتیش پلیس فرانسه از این مقر، مقادیری سلاح نیز به دست آمده که بیانگر ادامه فعالیت‌های تروریستی و جنایت‌کارانه این گروهک است.

براساس گزارش رسانه‌های فرانسوی، مقر مورد تفتیش در سن اوئن لوآمون، محل فعالیت مرکز تلویزیونی این گروهک تروریستی است؛ رسانه‌های فرانسوی دلیل اقدام پلیس این کشور علیه مقر گروهک تروریستی منافقین را بررسی فعالیت‌هایی اعلام کردند که در مقر یادشده انجام می‌شود.

51 نفر در جریان این تفتیش مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت سه نفر دستگیر و بازداشت شدند؛ سه بازداشتی منافقین از حضور در خاک فرانسه منع شده بودند.

به گزارش لاپاریزین، تحقیقات پلیس در این باره همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/