حاجی‌زاده: آرزومند رسیدن فرصت عملیات «وعده صادق ۲» هستیم

  • ۱۱ تير ۱۴۰۳ – ۲۰:۳۰
حاجی‌زاده: آرزومند رسیدن فرصت عملیات «وعده صادق 2» هستیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه تلخی جنایات صهیونیست‌ها در غزه برای ما مضاعف است و در عین حال که قدرت آن را داریم ولی دستمان بسته است، گفت: آرزومند رسیدن فرصت «عملیات وعده صادق ۲» هستیم.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در جمع تعدادی از خانواده‌های شهدای غزه طی سخنانی اظهار داشت: در عملیاتی که علیه هواپیمای متجاوز آمریکایی در خلیج فارس اقدام کردیم با یک موشک هواپیمای گلوبال هاوک را سرنگون کردیم.

وی افزود: در عملیات دوم علیه آمریکا 13 موشک به عین الاسد زدیم. در عملیات سوم و در عملیات وعده صادق 300 فروند موشک شلیک کردیم.

سردار حاجی‌زاده تاکید کرد: آرزومند رسیدن فرصت «عملیات وعده صادق 2» هستیم که نمی‌دانم تعداد موشک‌های آن چقدر باید باشد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه تصریح کرد: به عنوان یک فرد مطلع نظامی که 44-45 سال است کار من همین است و مسائل نظامی را خوب درک می‌کنم می‌گویم این اتفاقی که در فلسطین افتاده و این حرکتی که به عنوان طوفان الاقصی انجام شد و با مقاومتی که از سوی مردم فلسطین شاهد هستیم، این حرکت به پیروزی قطعی ملت فلسطین خواهد انجامید.

وی افزود: قریب 9 ماه است که جنایت  جنایتکاران رژیم صهیونیستی با پشتیبانی آمریکایی و اروپایی آنها در فلسطین را می‌بینیم و هر روز شاهد جنایتهای وسیع از سوی استکبار و رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌گناه فلسطین هستیم.

سردار حاجی‌زاده اظهار داشت: برای همه مردم و مسئولان ما این صحنه‌ها بسیار بسیار تلخ است. برای ما این تلخی مضاعف است در عین حال که قدرت آن را داریم ولی دستمان بسته است. شرایط اینکه بتوانیم مستقیم علیه رژیم صهیونیستی اقدام کنیم خیلی برای ما فراهم نیست.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همانگونه که از سلاح‌های عزیزان ما در فلسطین و لبنان و جاهای دیگر معلوم است دیگر مشخص است در واقع از طریق ایران کمک و تغذیه می‌شود و از هر کاری که از ما بربیاید کوتاهی نکردیم و کوتاهی نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در هر بخشی که توان داشته باشیم تا پای جان پای مقاومت و مردم فلسطین هستیم و خواهیم بود، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند قطعاً ملت فلسطین پیروزند. استقامت و مقاومت شما واقعاً قابل وصف نیست.

سردار حاجی‌زاده ادامه داد: مطمئن باشید که شما مسیر تاریخ جهان را تغییر خواهید داد و این اتفاق خواهد افتاد. شما تاریخ منطقه و جهان را تغییر خواهید داد. محکم تا آخر پای شما هستیم و هر کاری که در توان ما باشد در حمایت از عزیزان فلسطین انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/